Serwis Gsm

Serwis GSM


Zajmujemy się usuwaniem zabezpieczenia sieci z każdego modelu telefonu, smartfona, czy tableta. Zdejmując simlocka w naszym serwisie nie naruszasz warunków gwarancji urządzenia.

U nas możesz również odblokować bootloader w HTC i SONY, a także zrootować dowolne urządzenie. Taka operacja pozwala na instalację modyfikowanych systemów oraz aplikacji wymagających dodatkowych uprawnień.

Czasami podczas aktualizacji systemu bateria urządzenia padnie i system nie może dokończyć procedury uruchamiania. Posiadamy specjalistyczne BOX-y serwisowe, pozwalające na wgranie dowolnego oprogramowania do każdego urządzenia.

Przeniesiemy kontakty, zdjęcia i inne pliki na nowy telefon, a także odzyskamy zawartość urządzenia, którego nie można włączyć lub posiada rozbity ekran.

Częsty pośpiech idzie niestety w parze z upadkami telefonów, a im one większe, tym częściej spadają. Zajmujemy się wymianą ekranów, digitizerów, warstw polaryzacyjnych i wyświetlaczy w każdym telefonie, smartfonie oraz tablecie.

Zabrudzony port usb w telefonie przyczynia się do uszkodzenia gniazda systemowego, a to w konsekwencjach trwale blokuje możliwość ładowania urządzenia. Naprawiamy i takie usterki. W większości wypadków można odebrać swój sprzęt już po godzinie.

Jeśli Twoje urządzenie wpadło do wody lub zostało zalane herbatą przynieś je natychmiast do naszego serwisu. Pamiętaj by takie urządzenie wyłączyć i w miare możliwości wyjąć z niego baterię. W żadnym wypadku nie wolno próbować podłączać kabla usb lub ładowarki. W naszym serwisie wykąpiemy urządzenie w myjce ultradźwiękowej, a następnie dokładnie wysuszymy w specjalnej komorze wygrzewającej.

Zdarza się, że po zalaniu, upadku lub zabrudzeniu mikrofon i głośnik odmawia posłuszeństwa. Jesteśmy w stanie wymienić oba podzespoły w każdym urządzeniu.

Tylko dbając o czystość naszego urządzenia jesteśmy w stanie zagwarantować sobie jego bezproblemową pracę przez długie lata. Usługa czyszczenia wykonywana jest w większości telefonów na miejscu.

Naprawimy w Twoim urządzeniu uszkodzony modem gsm odpowiedzialny za zasięg sieci oraz skonfigurujemy poprawnie internet i mms bez względu na operatora.